Harwin Inc. M80-4000000FE-02-327-00-000
رقم الجزء
M80-4000000FE-02-327-00-000
المصنع
Harwin Inc.
الفئة:
長方形コネクタ - フリー ハンギング、パネル マウント
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语M80-4000000FE-02-327-00-000.pdf
الوصف
CONN RCPT 2POS SOLDER 16AWG GOLD
Product details
1. How to order M80-4000000FE-02-327-00-000 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the M80-4000000FE-02-327-00-000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M80-4000000FE-02-327-00-000?
المصنع Harwin Inc. Harwin Inc. Harwin Inc. Harwin Inc. Harwin Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Datamate Mix-Tek Datamate Mix-Tek Datamate Mix-Tek Datamate Mix-Tek Datamate Mix-Tek
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
ConnectorType Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle
NumberofPositions 2 2 2 2 2
Pitch 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm)
NumberofRows 1 1 1 1 1
RowSpacing - - - - -
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
FasteningType - - - - -
CableTermination Solder Solder Solder Solder Solder
WireType Discrete Discrete Discrete Discrete Discrete
WireGauge 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG