Harwin Inc. M80-4000000FG-06-327-00-000
رقم الجزء
M80-4000000FG-06-327-00-000
ورقة البيانات
阿拉伯语M80-4000000FG-06-327-00-000.pdf
الوصف
CONN RCPT 6POS SOLDER 16AWG GOLD
Product details
1. How to order M80-4000000FG-06-327-00-000 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the M80-4000000FG-06-327-00-000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M80-4000000FG-06-327-00-000?
NumberofPositions 6 6 6 6 6
Pitch 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm)
NumberofRows 1 1 1 1 1
RowSpacing - - - - -
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
WireGauge 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG