Panasonic Industrial Automation Sales M91Z60SK4LS
رقم الجزء
M91Z60SK4LS
المصنع
Panasonic Industrial Automation Sales
الفئة:
モーター - AC、DC6
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语M91Z60SK4LS.pdf
الوصف
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W