MA2Z78500L.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MA2Z78500L.
| الصورة |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Diode Type | Schottky | Schottky | Schottky | Schottky | Schottky |
| Part Status | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Capacitance @ Vr, F | 25pF @ 0V, 1MHz | 25pF @ 0V, 1MHz | 25pF @ 0V, 1MHz | 25pF @ 0V, 1MHz | 25pF @ 0V, 1MHz |
| Reverse Recovery Time (trr) | 3 ns | 3 ns | 3 ns | 3 ns | 3 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 30 µA @ 50 V | 30 µA @ 50 V | 30 µA @ 50 V | 30 µA @ 50 V | 30 µA @ 50 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA |
| Operating Temperature | 125°C (Max) | 125°C (Max) | 125°C (Max) | 125°C (Max) | 125°C (Max) |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 550 mV @ 100 mA | 550 mV @ 100 mA | 550 mV @ 100 mA | 550 mV @ 100 mA | 550 mV @ 100 mA |