EPSON MA-306 28.0000M-C0
رقم الجزء
MA-306 28.0000M-C0
المصنع
EPSON
الفئة:
結晶
الطرد
4-SOJ, 5.50mm pitch
ورقة البيانات
阿拉伯语MA-306 28.0000M-C0.pdf
الوصف
CRYSTAL 28.0000MHZ 18PF SMD