EPSON MA-406 20.0000M-A3:ROHS
رقم الجزء
MA-406 20.0000M-A3:ROHS
المصنع
EPSON
الفئة:
結晶
الطرد
4-SOJ, 9.60mm pitch
ورقة البيانات
阿拉伯语MA-406 20.0000M-A3:ROHS.pdf
الوصف
CRYSTAL 20.0000MHZ 12.5PF SMD