EPSON MA-505 10.2400M-C0
رقم الجزء
MA-505 10.2400M-C0
المصنع
EPSON
الفئة:
結晶
الطرد
4-SOJ, 3.30mm pitch
ورقة البيانات
阿拉伯语MA-505 10.2400M-C0.pdf
الوصف
CRYSTAL 10.2400MHZ 18PF SMD