EPSON MA-505 20.0000M-AD3:ROHS
رقم الجزء
MA-505 20.0000M-AD3:ROHS
المصنع
EPSON
الفئة:
結晶
الطرد
4-SOJ, 3.30mm pitch
ورقة البيانات
阿拉伯语MA-505 20.0000M-AD3:ROHS.pdf
الوصف
CRYSTAL 20.0000MHZ 50PF SMD