EPSON MA-506 28.6360M-C0:(30T)
رقم الجزء
MA-506 28.6360M-C0:(30T)
المصنع
EPSON
الفئة:
結晶
الطرد
4-SOJ, 3.30mm pitch
ورقة البيانات
阿拉伯语MA-506 28.6360M-C0:(30T).pdf
الوصف
CRYSTAL 28.6360MHZ 18PF SMD