Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX6071BAUT18+T
رقم الجزء
MAX6071BAUT18+T
المصنع
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
الفئة:
PMIC - 電圧リファレンス
الطرد
SOT-23-6
ورقة البيانات
阿拉伯语MAX6071BAUT18+T.pdf
الوصف
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
Product details
1. How to order MAX6071BAUT18+T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MAX6071BAUT18+T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MAX6071BAUT18+T?
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
ReferenceType Series Series Series Series Series
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
Voltage-Output(Min/Fixed) 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 10 mA 10 mA 10 mA 10 mA 10 mA
Tolerance ±0.08% ±0.08% ±0.08% ±0.08% ±0.08%
TemperatureCoefficient 8ppm/°C 8ppm/°C 8ppm/°C 8ppm/°C 8ppm/°C
Noise-01Hzto10Hz 6µVp-p 6µVp-p 6µVp-p 6µVp-p 6µVp-p
Noise-10Hzto10kHz 7µVrms 7µVrms 7µVrms 7µVrms 7µVrms
Voltage-Input 2.7V ~ 5.5V 2.7V ~ 5.5V 2.7V ~ 5.5V 2.7V ~ 5.5V 2.7V ~ 5.5V