Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX6071BAUT25/V+
رقم الجزء
MAX6071BAUT25/V+
المصنع
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
الفئة:
PMIC - 電圧リファレンス
الطرد
SOT-23-6
ورقة البيانات
阿拉伯语MAX6071BAUT25/V+.pdf
الوصف
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
Product details
1. How to order MAX6071BAUT25/V+ on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MAX6071BAUT25/V+ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MAX6071BAUT25/V+?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
ProductStatus Active Active Active Active Active
ReferenceType Series Series Series Series Series
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
Voltage-Output(Min/Fixed) 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 10 mA 10 mA 10 mA 10 mA 10 mA
Tolerance ±0.08% ±0.08% ±0.08% ±0.08% ±0.08%
TemperatureCoefficient 8ppm/°C 8ppm/°C 8ppm/°C 8ppm/°C 8ppm/°C
Noise-01Hzto10Hz 4.8µVp-p 4.8µVp-p 4.8µVp-p 4.8µVp-p 4.8µVp-p
Noise-10Hzto10kHz 6µVrms 6µVrms 6µVrms 6µVrms 6µVrms
Voltage-Input 2.8V ~ 5.5V 2.8V ~ 5.5V 2.8V ~ 5.5V 2.8V ~ 5.5V 2.8V ~ 5.5V