MAX6133A25+.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MAX6133A25+.
| الصورة |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA |
| Tolerance | ±0.06% | ±0.06% | ±0.06% | ±0.06% | ±0.06% |
| TemperatureCoefficient | 7ppm/°C | 7ppm/°C | 7ppm/°C | 7ppm/°C | 7ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | 16µVp-p | 16µVp-p | 16µVp-p | 16µVp-p | 16µVp-p |
| Noise-10Hzto10kHz | 12µVrms | 12µVrms | 12µVrms | 12µVrms | 12µVrms |
| Voltage-Input | 2.7V ~ 12.6V | 2.7V ~ 12.6V | 2.7V ~ 12.6V | 2.7V ~ 12.6V | 2.7V ~ 12.6V |