MAX6143BASA33+T.pdf
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 30 mA | 30 mA | 30 mA | 30 mA | 30 mA |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| TemperatureCoefficient | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | 5µVp-p | 5µVp-p | 5µVp-p | 5µVp-p | 5µVp-p |
| Noise-10Hzto10kHz | 9.3µVrms | 9.3µVrms | 9.3µVrms | 9.3µVrms | 9.3µVrms |
| Voltage-Input | 5.3V ~ 40V | 5.3V ~ 40V | 5.3V ~ 40V | 5.3V ~ 40V | 5.3V ~ 40V |