EPSON MC-306 32.7680K-AG3: ROHS
رقم الجزء
MC-306 32.7680K-AG3: ROHS
الطرد
4-SOJ, 5.50mm pitch
ورقة البيانات
阿拉伯语MC-306 32.7680K-AG3: ROHS.pdf
الوصف
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD