KYOCERA AVX MC3225Z22.5792C19XSH
رقم الجزء
MC3225Z22.5792C19XSH
المصنع
KYOCERA AVX
الفئة:
発振器
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语MC3225Z22.5792C19XSH.pdf
الوصف
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order MC3225Z22.5792C19XSH on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MC3225Z22.5792C19XSH price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MC3225Z22.5792C19XSH?
المصنع KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Series MC3225Z MC3225Z MC3225Z MC3225Z MC3225Z
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 22.5792 MHz 22.5792 MHz 22.5792 MHz 22.5792 MHz 22.5792 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V
FrequencyStability ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 7.3mA 7.3mA 7.3mA 7.3mA 7.3mA
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)