EPSON MC-405 32.7680KB-A0:ROHS
رقم الجزء
MC-405 32.7680KB-A0:ROHS
الطرد
4-SOJ, 2.29mm pitch
ورقة البيانات
阿拉伯语MC-405 32.7680KB-A0:ROHS.pdf
الوصف
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD