EPSON MC-406 32.7680K-AG0:ROHS
رقم الجزء
MC-406 32.7680K-AG0:ROHS
المصنع
EPSON
الفئة:
結晶
الطرد
4-SOJ, 2.29mm pitch
ورقة البيانات
阿拉伯语MC-406 32.7680K-AG0:ROHS.pdf
الوصف
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD