NXP USA Inc. MCIMX6U5DVM10ABR
رقم الجزء
MCIMX6U5DVM10ABR
المصنع
NXP USA Inc.
الفئة:
組み込み - マイクロプロセッサ
الطرد
624-LFBGA
ورقة البيانات
阿拉伯语MCIMX6U5DVM10ABR.pdf
الوصف
IC MPU I.MX6DL 1.0GHZ 624MAPBGA
Product details
1. How to order MCIMX6U5DVM10ABR on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MCIMX6U5DVM10ABR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MCIMX6U5DVM10ABR?
المصنع NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Package/Case 624-LFBGA 624-LFBGA 624-LFBGA 624-LFBGA 624-LFBGA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series i.MX6DL i.MX6DL i.MX6DL i.MX6DL i.MX6DL
CoreProcessor ARM® Cortex®-A9 ARM® Cortex®-A9 ARM® Cortex®-A9 ARM® Cortex®-A9 ARM® Cortex®-A9
NumberofCores/BusWidth 2 Core, 32-Bit 2 Core, 32-Bit 2 Core, 32-Bit 2 Core, 32-Bit 2 Core, 32-Bit
Speed 1.0GHz 1.0GHz 1.0GHz 1.0GHz 1.0GHz
GraphicsAcceleration Yes Yes Yes Yes Yes
Display&InterfaceControllers Keypad, LCD Keypad, LCD Keypad, LCD Keypad, LCD Keypad, LCD
SATA - - - - -
USB USB 2.0 + PHY (4) USB 2.0 + PHY (4) USB 2.0 + PHY (4) USB 2.0 + PHY (4) USB 2.0 + PHY (4)
Voltage-I/O 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V
OperatingTemperature 0°C ~ 95°C (TJ) 0°C ~ 95°C (TJ) 0°C ~ 95°C (TJ) 0°C ~ 95°C (TJ) 0°C ~ 95°C (TJ)