MEZDPD3603A-8576.pdf
| الصورة |
| Package/Case | 12-DIP Module | 12-DIP Module | 12-DIP Module | 12-DIP Module | 12-DIP Module |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output1 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | - | - | - | - | - |
| Voltage-Isolation | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm) | 0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm) | 0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm) | 0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm) | 0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm) |