| الصورة |
| المصنع | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Series | MLG | MLG | MLG | MLG | MLG |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Multilayer | Multilayer | Multilayer | Multilayer | Multilayer |
| Inductance | 130 nH | 130 nH | 130 nH | 130 nH | 130 nH |
| Tolerance | ±3% | ±3% | ±3% | ±3% | ±3% |
| CurrentRating(Amps) | 150 mA | 150 mA | 150 mA | 150 mA | 150 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 2.5Ohm Max | 2.5Ohm Max | 2.5Ohm Max | 2.5Ohm Max | 2.5Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 600MHz | 600MHz | 600MHz | 600MHz | 600MHz |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| InductanceFrequency-Test | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz |