Rohm Semiconductor MNR14E0ABJ752
رقم الجزء
MNR14E0ABJ752
المصنع
Rohm Semiconductor
الفئة:
抵抗ネットワーク、アレイ
الطرد
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
ورقة البيانات
阿拉伯语MNR14E0ABJ752.pdf
الوصف
RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 1206
Product details
1. How to order MNR14E0ABJ752 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MNR14E0ABJ752 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MNR14E0ABJ752?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MNR14E0ABJ752.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MNR MNR MNR MNR MNR
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 7.5k 7.5k 7.5k 7.5k 7.5k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)