MPC8-1GD24V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPC8-1GD24V.
| الصورة |
| المصنع | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | MPC8-1 | MPC8-1 | MPC8-1 | MPC8-1 | MPC8-1 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| LampColor | Green | Green | Green | Green | Green |
| LensColor | - | - | - | - | - |
| LensTransparency | Diffused | Diffused | Diffused | Diffused | Diffused |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Voltage | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Current | - | - | - | - | - |
| PanelCutoutShape | Round | Round | Round | Round | Round |
| PanelCutoutDimensions | 0.31 (7.87mm) | 0.31 (7.87mm) | 0.31 (7.87mm) | 0.31 (7.87mm) | 0.31 (7.87mm) |
| LensSize | - | - | - | - | - |
| MillicandelaRating | 2090mcd | 2090mcd | 2090mcd | 2090mcd | 2090mcd |
| Wavelength-Peak | 515nm | 515nm | 515nm | 515nm | 515nm |
| ViewingAngle | 45° | 45° | 45° | 45° | 45° |
| TerminationStyle | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) |