NXP USA Inc. MPC852TVR66
رقم الجزء
MPC852TVR66
المصنع
NXP USA Inc.
الفئة:
組み込み - マイクロプロセッサ
الطرد
256-BBGA
ورقة البيانات
阿拉伯语MPC852TVR66.pdf
الوصف
IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Product details
1. How to order MPC852TVR66 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MPC852TVR66 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPC852TVR66?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPC852TVR66.
المصنع NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Package/Case 256-BBGA 256-BBGA 256-BBGA 256-BBGA 256-BBGA
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 66MHz 66MHz 66MHz 66MHz 66MHz
RAMControllers DRAM DRAM DRAM DRAM DRAM
GraphicsAcceleration No No No No No
Display&InterfaceControllers - - - - -
Ethernet 10Mbps (1) 10Mbps (1) 10Mbps (1) 10Mbps (1) 10Mbps (1)
SATA - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
OperatingTemperature 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA)