MPX1D1235L2R2.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPX1D1235L2R2.
| الصورة |
| المصنع | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | METCOM MPX | METCOM MPX | METCOM MPX | METCOM MPX | METCOM MPX |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Inductance | 2.2 µH | 2.2 µH | 2.2 µH | 2.2 µH | 2.2 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 15.2 A | 15.2 A | 15.2 A | 15.2 A | 15.2 A |
| Current-Saturation(Isat) | 23A | 23A | 23A | 23A | 23A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 8.4mOhm Max | 8.4mOhm Max | 8.4mOhm Max | 8.4mOhm Max | 8.4mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 21MHz | 21MHz | 21MHz | 21MHz | 21MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |