MRT100KP150A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MRT100KP150A.
| الصورة |
| Package/Case | P600, Axial | P600, Axial | P600, Axial | P600, Axial | P600, Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | MRT100KP | MRT100KP | MRT100KP | MRT100KP | MRT100KP |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 150V | 150V | 150V | 150V | 150V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 167.6V | 167.6V | 167.6V | 167.6V | 167.6V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 296V | 296V | 296V | 296V | 296V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 338A | 338A | 338A | 338A | 338A |
| Power-PeakPulse | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) |