MRT100KP45CA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MRT100KP45CA.
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 45V | 45V | 45V | 45V | 45V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 50.3V | 50.3V | 50.3V | 50.3V | 50.3V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 88.5V | 88.5V | 88.5V | 88.5V | 88.5V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 1130A (1.13kA) | 1130A (1.13kA) | 1130A (1.13kA) | 1130A (1.13kA) | 1130A (1.13kA) |
| Power-PeakPulse | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) |