MS3100E22-14SZ.pdf
| الصورة |
| المصنع | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Number of Positions | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 |
| Shell Size - Insert | 22-14 | 22-14 | 22-14 | 22-14 | 22-14 |
| Shell Size MIL | - | - | - | - | - |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Mounting Feature | Flange | Flange | Flange | Flange | Flange |
| Termination,Fastening | Solder Cup | Solder Cup | Solder Cup | Solder Cup | Solder Cup |
| Item22 | Threaded | Threaded | Threaded | Threaded | Threaded |
| Item23 | Z | Z | Z | Z | Z |
| Item24 | Metal | Metal | Metal | Metal | Metal |
| Item25 | Aluminum Alloy | Aluminum Alloy | Aluminum Alloy | Aluminum Alloy | Aluminum Alloy |
| Item27 | Silver | Silver | Silver | Silver | Silver |
| Item28 | Olive Drab | Olive Drab | Olive Drab | Olive Drab | Olive Drab |
| Item30 | - | - | - | - | - |
| Item31 | Cable Clamp | Cable Clamp | Cable Clamp | Cable Clamp | Cable Clamp |
| Item32 | - | - | - | - | - |
| Item33 | 22A | 22A | 22A | 22A | 22A |
| Item34 | 500VAC, 700VDC | 500VAC, 700VDC | 500VAC, 700VDC | 500VAC, 700VDC | 500VAC, 700VDC |