Bivar Inc. MSB3.0-30SP
رقم الجزء
MSB3.0-30SP
المصنع
Bivar Inc.
الفئة:
ボード スペーサー、スタンドオフ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语MSB3.0-30SP.pdf
الوصف
HEX STANDOFF M3 NYLON 30MM
Product details
1. How to order MSB3.0-30SP on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MSB3.0-30SP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSB3.0-30SP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSB3.0-30SP.
المصنع Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series MSB MSB MSB MSB MSB
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Hex Standoff Hex Standoff Hex Standoff Hex Standoff Hex Standoff
Threaded/Unthreaded Threaded Threaded Threaded Threaded Threaded
Gender Male, Female Male, Female Male, Female Male, Female Male, Female
ScrewThreadSize M3 M3 M3 M3 M3
Diameter-Inside 0.114 (2.90mm) 0.114 (2.90mm) 0.114 (2.90mm) 0.114 (2.90mm) 0.114 (2.90mm)
Diameter-Outside 0.217 (5.50mm) Hex 0.217 (5.50mm) Hex 0.217 (5.50mm) Hex 0.217 (5.50mm) Hex 0.217 (5.50mm) Hex
BetweenBoardHeight 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm)
Length-Overall 1.417 (36.00mm) 1.417 (36.00mm) 1.417 (36.00mm) 1.417 (36.00mm) 1.417 (36.00mm)