MSC8122TVT6400.pdf
| الصورة |
| المصنع | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | StarCore | StarCore | StarCore | StarCore | StarCore |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | SC140 Core | SC140 Core | SC140 Core | SC140 Core | SC140 Core |
| ClockRate | 400MHz | 400MHz | 400MHz | 400MHz | 400MHz |
| Non-VolatileMemory | External | External | External | External | External |
| On-ChipRAM | 1.436MB | 1.436MB | 1.436MB | 1.436MB | 1.436MB |
| Voltage-I/O | 3.30V | 3.30V | 3.30V | 3.30V | 3.30V |
| Voltage-Core | 1.20V | 1.20V | 1.20V | 1.20V | 1.20V |