| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | MSF4800 | MSF4800 | MSF4800 | MSF4800 | MSF4800 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Protection | Finger/Hand | Finger/Hand | Finger/Hand | Finger/Hand | Finger/Hand |
| DetectionCapability | 20mm | 20mm | 20mm | 20mm | 20mm |
| ProtectiveHeight | 400mm | 400mm | 400mm | 400mm | 400mm |
| NumberofBeams | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 |
| BeamPitch | 10mm | 10mm | 10mm | 10mm | 10mm |
| OperatingRange | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m |
| Features | Receiver Only | Receiver Only | Receiver Only | Receiver Only | Receiver Only |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C |