| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | MSF4800 | MSF4800 | MSF4800 | MSF4800 | MSF4800 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Protection | Arm/Foot | Arm/Foot | Arm/Foot | Arm/Foot | Arm/Foot |
| DetectionCapability | 40mm | 40mm | 40mm | 40mm | 40mm |
| ProtectiveHeight | 1680mm | 1680mm | 1680mm | 1680mm | 1680mm |
| NumberofBeams | 56 | 56 | 56 | 56 | 56 |
| BeamPitch | 30mm | 30mm | 30mm | 30mm | 30mm |
| OperatingRange | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m |
| Features | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C |