MDE Semiconductor Inc MSMLJ13A
رقم الجزء
MSMLJ13A
ورقة البيانات
阿拉伯语MSMLJ13A.pdf
الوصف
TVS DIODE UP 13VRWM 21.5VC
Product details
1. How to order MSMLJ13A on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MSMLJ13A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLJ13A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLJ13A.
7.How to contact us to get technical supports, such as MSMLJ13A pin diagram, MSMLJ13A datasheet?
Series MSMLJ MSMLJ MSMLJ MSMLJ MSMLJ
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 13V 13V 13V 13V 13V
Voltage-Breakdown(Min) 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 21.5V 21.5V 21.5V 21.5V 21.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 139.5A 139.5A 139.5A 139.5A 139.5A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)