MDE Semiconductor Inc MSMLJ20A
رقم الجزء
MSMLJ20A
ورقة البيانات
阿拉伯语MSMLJ20A.pdf
الوصف
TVS DIODE UP 20VRWM 32.4VC
Product details
1. How to order MSMLJ20A on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MSMLJ20A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLJ20A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLJ20A.
7.How to contact us to get technical supports, such as MSMLJ20A pin diagram, MSMLJ20A datasheet?
Series MSMLJ MSMLJ MSMLJ MSMLJ MSMLJ
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 20V 20V 20V 20V 20V
Voltage-Breakdown(Min) 22.2V 22.2V 22.2V 22.2V 22.2V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 32.4V 32.4V 32.4V 32.4V 32.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 92.6A 92.6A 92.6A 92.6A 92.6A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)