COILCRAFT MSS1278-682MLD
رقم الجزء
MSS1278-682MLD
المصنع
COILCRAFT
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语MSS1278-682MLD.pdf
الوصف
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 10/20%
Product details
1. How to order MSS1278-682MLD on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MSS1278-682MLD price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSS1278-682MLD?
المصنع COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series MSS1278 MSS1278 MSS1278 MSS1278 MSS1278
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH
Tolerance - - - - -
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 13.7A 13.7A 13.7A 13.7A 13.7A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 21.3mOhm Max 21.3mOhm Max 21.3mOhm Max 21.3mOhm Max 21.3mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 21MHz 21MHz 21MHz 21MHz 21MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz