MWLA1265S-330MT.pdf
| الصورة |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | MWLA-S | MWLA-S | MWLA-S | MWLA-S | MWLA-S |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Inductance | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 8 A | 8 A | 8 A | 8 A | 8 A |
| Current-Saturation(Isat) | 11A | 11A | 11A | 11A | 11A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 58mOhm Max | 58mOhm Max | 58mOhm Max | 58mOhm Max | 58mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |