NXP USA Inc. N74F133N,602
رقم الجزء
N74F133N,602
المصنع
NXP USA Inc.
الفئة:
ロジック - ゲートおよびインバータ
الطرد
16-DIP
ورقة البيانات
N74F133N,602.pdf
الوصف
IC GATE NAND 1CH 13-INP 16DIP
Product details
1. How to order N74F133N,602 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the N74F133N,602 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of N74F133N,602?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of N74F133N,602.
المصنع NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series 74F 74F 74F 74F 74F
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
LogicType NAND Gate NAND Gate NAND Gate NAND Gate NAND Gate
NumberofCircuits 1 1 1 1 1
NumberofInputs 13 13 13 13 13
Features - - - - -
Voltage-Supply 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V
Current-Quiescent(Max) - - - - -
Current-OutputHighLow 1mA, 20mA 1mA, 20mA 1mA, 20mA 1mA, 20mA 1mA, 20mA
LogicLevel-Low 0.8V 0.8V 0.8V 0.8V 0.8V
LogicLevel-High 2V 2V 2V 2V 2V
MaxPropagationDelay@VMaxCL 7.5ns @ 5V, 50pF 7.5ns @ 5V, 50pF 7.5ns @ 5V, 50pF 7.5ns @ 5V, 50pF 7.5ns @ 5V, 50pF
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C