Cosel USA, Inc. NAC-16-332
رقم الجزء
NAC-16-332
المصنع
Cosel USA, Inc.
الفئة:
電力線フィルター モジュール
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语NAC-16-332.pdf
الوصف
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Product details
1. How to order NAC-16-332 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the NAC-16-332 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NAC-16-332?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NAC-16-332.
7.How to contact us to get technical supports, such as NAC-16-332 pin diagram, NAC-16-332 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc.
Packaging Box Box Box Box Box
Series NAC NAC NAC NAC NAC
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Single Phase Single Phase Single Phase Single Phase Single Phase
Configuration Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage
Voltage-RatedDC 250V 250V 250V 250V 250V
Voltage-RatedAC 250V 250V 250V 250V 250V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) - - - - -
Current 16 A 16 A 16 A 16 A 16 A
Frequency-Operating - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
ApprovalAgency cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C