onsemi NC7SZ14P5
رقم الجزء
NC7SZ14P5
المصنع
onsemi
الفئة:
ロジック - ゲートおよびインバータ
الطرد
SC-70-5
ورقة البيانات
阿拉伯语NC7SZ14P5.pdf
الوصف
IC INVERT SCHMITT 1CH 1IN SC70
Product details
1. How to order NC7SZ14P5 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the NC7SZ14P5 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NC7SZ14P5?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NC7SZ14P5.
7.How to contact us to get technical supports, such as NC7SZ14P5 pin diagram, NC7SZ14P5 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع onsemi onsemi onsemi onsemi onsemi
Series 7SZ 7SZ 7SZ 7SZ 7SZ
LogicType Inverter Inverter Inverter Inverter Inverter
NumberofCircuits 1 1 1 1 1
NumberofInputs 1 1 1 1 1
Features Schmitt Trigger Schmitt Trigger Schmitt Trigger Schmitt Trigger Schmitt Trigger
Voltage-Supply 1.65V ~ 5.5V 1.65V ~ 5.5V 1.65V ~ 5.5V 1.65V ~ 5.5V 1.65V ~ 5.5V
Current-Quiescent(Max) 1 µA 1 µA 1 µA 1 µA 1 µA
Current-OutputHighLow 32mA, 32mA 32mA, 32mA 32mA, 32mA 32mA, 32mA 32mA, 32mA
LogicLevel-Low 0.2V ~ 1.2V 0.2V ~ 1.2V 0.2V ~ 1.2V 0.2V ~ 1.2V 0.2V ~ 1.2V
LogicLevel-High 1.4V ~ 3.6V 1.4V ~ 3.6V 1.4V ~ 3.6V 1.4V ~ 3.6V 1.4V ~ 3.6V
MaxPropagationDelay@VMaxCL 5.9ns @ 5V, 50pF 5.9ns @ 5V, 50pF 5.9ns @ 5V, 50pF 5.9ns @ 5V, 50pF 5.9ns @ 5V, 50pF
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C