PulseLarsen Antennas NMO4063CS
رقم الجزء
NMO4063CS
المصنع
PulseLarsen Antennas
الفئة:
RF アンテナ
الطرد
ورقة البيانات
NMO4063CS.pdf
الوصف
ANT COIL-WHP 3DB 406-430 W
Product details
1. How to order NMO4063CS on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the NMO4063CS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NMO4063CS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NMO4063CS.
7.How to contact us to get technical supports, such as NMO4063CS pin diagram, NMO4063CS datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band) 418MHz 418MHz 418MHz 418MHz 418MHz
FrequencyRange 406MHz ~ 430MHz 406MHz ~ 430MHz 406MHz ~ 430MHz 406MHz ~ 430MHz 406MHz ~ 430MHz
AntennaType Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR - - - - -
ReturnLoss -10dB -10dB -10dB -10dB -10dB
Gain 5.14dBi 5.14dBi 5.14dBi 5.14dBi 5.14dBi
Power-Max 200 W 200 W 200 W 200 W 200 W
Features - - - - -
Termination UHF UHF UHF UHF UHF
IngressProtection - - - - -
MountingType Magnetic Magnetic Magnetic Magnetic Magnetic
Height(Max) 19.000 (482.60mm) 19.000 (482.60mm) 19.000 (482.60mm) 19.000 (482.60mm) 19.000 (482.60mm)