Diodes Incorporated NX72F55004
رقم الجزء
NX72F55004
المصنع
Diodes Incorporated
الفئة:
発振器
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语NX72F55004.pdf
الوصف
XTAL OSC XO 151.2500MHZ LVPECL
Product details
1. How to order NX72F55004 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the NX72F55004 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NX72F55004?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NX72F55004.
7.How to contact us to get technical supports, such as NX72F55004 pin diagram, NX72F55004 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SaRonix-eCera™ NX SaRonix-eCera™ NX SaRonix-eCera™ NX SaRonix-eCera™ NX SaRonix-eCera™ NX
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 151.25 MHz 151.25 MHz 151.25 MHz 151.25 MHz 151.25 MHz
Function - - - - -
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType - - - - -
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)