NX8045GB-12M-STD-CSF-4.pdf
| الصورة |
| Series | NX8045GB | NX8045GB | NX8045GB | NX8045GB | NX8045GB |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 12 MHz | 12 MHz | 12 MHz | 12 MHz | 12 MHz |
| FrequencyStability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| FrequencyTolerance | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm |
| LoadCapacitance | 8pF | 8pF | 8pF | 8pF | 8pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm) | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm) | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm) | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm) | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm) |