OD1225-24MB01A.pdf
| الصورة |
| المصنع | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | OD1225 | OD1225 | OD1225 | OD1225 | OD1225 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC |
| Size/Dimension | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H |
| Width | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm |
| StaticPressure | 0.190 in H2O (47.3 Pa) | 0.190 in H2O (47.3 Pa) | 0.190 in H2O (47.3 Pa) | 0.190 in H2O (47.3 Pa) | 0.190 in H2O (47.3 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | 35.0dB(A) | 35.0dB(A) | 35.0dB(A) | 35.0dB(A) | 35.0dB(A) |
| Power(Watts) | 4.1 W | 4.1 W | 4.1 W | 4.1 W | 4.1 W |