Orion Fans OD1232-48HB01X
رقم الجزء
OD1232-48HB01X
المصنع
Orion Fans
الفئة:
DC ブラシレス ファン (BLDC)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语OD1232-48HB01X.pdf
الوصف
FAN DC 12X32 48V W/TTL O/P BO
Product details
1. How to order OD1232-48HB01X on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the OD1232-48HB01X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD1232-48HB01X?
المصنع Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OD1232 OD1232 OD1232 OD1232 OD1232
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 48VDC 48VDC 48VDC 48VDC 48VDC
Size/Dimension Square - 120.5mm L x 120.5mm H Square - 120.5mm L x 120.5mm H Square - 120.5mm L x 120.5mm H Square - 120.5mm L x 120.5mm H Square - 120.5mm L x 120.5mm H
Width 32.00mm 32.00mm 32.00mm 32.00mm 32.00mm
StaticPressure 0.520 in H2O (129.5 Pa) 0.520 in H2O (129.5 Pa) 0.520 in H2O (129.5 Pa) 0.520 in H2O (129.5 Pa) 0.520 in H2O (129.5 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Features Auto Restart Auto Restart Auto Restart Auto Restart Auto Restart
Noise 45.4dB(A) 45.4dB(A) 45.4dB(A) 45.4dB(A) 45.4dB(A)
Power(Watts) 10.1 W 10.1 W 10.1 W 10.1 W 10.1 W