OD1238-48HBVXE.pdf
| الصورة |
| المصنع | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | OD1238 | OD1238 | OD1238 | OD1238 | OD1238 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 48VDC | 48VDC | 48VDC | 48VDC | 48VDC |
| Size/Dimension | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H |
| Width | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm |
| StaticPressure | 1.600 in H2O (398.6 Pa) | 1.600 in H2O (398.6 Pa) | 1.600 in H2O (398.6 Pa) | 1.600 in H2O (398.6 Pa) | 1.600 in H2O (398.6 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Features | Auto Restart | Auto Restart | Auto Restart | Auto Restart | Auto Restart |
| Noise | 60.6dB(A) | 60.6dB(A) | 60.6dB(A) | 60.6dB(A) | 60.6dB(A) |
| Power(Watts) | 45.1 W | 45.1 W | 45.1 W | 45.1 W | 45.1 W |