OD4028-12LBXC10A.pdf
| الصورة |
| المصنع | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | OD4028 XC | OD4028 XC | OD4028 XC | OD4028 XC | OD4028 XC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| Size/Dimension | Square - 40mm L x 40mm H | Square - 40mm L x 40mm H | Square - 40mm L x 40mm H | Square - 40mm L x 40mm H | Square - 40mm L x 40mm H |
| Width | 28.00mm | 28.00mm | 28.00mm | 28.00mm | 28.00mm |