Orion Fans OD6015-24HSS
رقم الجزء
OD6015-24HSS
المصنع
Orion Fans
الفئة:
DC ブラシレス ファン (BLDC)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语OD6015-24HSS.pdf
الوصف
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Product details
1. How to order OD6015-24HSS on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the OD6015-24HSS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD6015-24HSS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OD6015-24HSS.
المصنع Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OD6015 OD6015 OD6015 OD6015 OD6015
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC
Size/Dimension Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H
Width 15.00mm 15.00mm 15.00mm 15.00mm 15.00mm