OD6038-48MBVXC5.pdf
| الصورة |
| المصنع | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | OD6038 VA | OD6038 VA | OD6038 VA | OD6038 VA | OD6038 VA |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 48VDC | 48VDC | 48VDC | 48VDC | 48VDC |
| Size/Dimension | Square - 60mm L x 60mm H | Square - 60mm L x 60mm H | Square - 60mm L x 60mm H | Square - 60mm L x 60mm H | Square - 60mm L x 60mm H |
| Width | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm |