Orion Fans OD8025-12LSS10A
رقم الجزء
OD8025-12LSS10A
المصنع
Orion Fans
الفئة:
DC ブラシレス ファン (BLDC)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语OD8025-12LSS10A.pdf
الوصف
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Product details
1. How to order OD8025-12LSS10A on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the OD8025-12LSS10A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD8025-12LSS10A?
المصنع Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OD8025 OD8025 OD8025 OD8025 OD8025
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H
Width 25.00mm 25.00mm 25.00mm 25.00mm 25.00mm
StaticPressure 0.070 in H2O (17.4 Pa) 0.070 in H2O (17.4 Pa) 0.070 in H2O (17.4 Pa) 0.070 in H2O (17.4 Pa) 0.070 in H2O (17.4 Pa)
BearingType Sealed Sleeve Sealed Sleeve Sealed Sleeve Sealed Sleeve Sealed Sleeve
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Noise - - - - -
Power(Watts) 600 mW 600 mW 600 mW 600 mW 600 mW