OD8038-48MB-VXC01A.pdf
| الصورة |
| المصنع | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | OD8038 VA | OD8038 VA | OD8038 VA | OD8038 VA | OD8038 VA |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 48VDC | 48VDC | 48VDC | 48VDC | 48VDC |
| Size/Dimension | Square - 80mm L x 80mm H | Square - 80mm L x 80mm H | Square - 80mm L x 80mm H | Square - 80mm L x 80mm H | Square - 80mm L x 80mm H |
| Width | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm |
| StaticPressure | 0.750 in H2O (186.8 Pa) | 0.750 in H2O (186.8 Pa) | 0.750 in H2O (186.8 Pa) | 0.750 in H2O (186.8 Pa) | 0.750 in H2O (186.8 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | 54.0dB | 54.0dB | 54.0dB | 54.0dB | 54.0dB |
| Power(Watts) | 10 W | 10 W | 10 W | 10 W | 10 W |