Orion Fans OD9225-12LSS02A
رقم الجزء
OD9225-12LSS02A
المصنع
Orion Fans
الفئة:
DC ブラシレス ファン (BLDC)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语OD9225-12LSS02A.pdf
الوصف
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Product details
1. How to order OD9225-12LSS02A on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the OD9225-12LSS02A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD9225-12LSS02A?
المصنع Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OD9225 OD9225 OD9225 OD9225 OD9225
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 92.5mm L x 92.5mm H Square - 92.5mm L x 92.5mm H Square - 92.5mm L x 92.5mm H Square - 92.5mm L x 92.5mm H Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Width 25.00mm 25.00mm 25.00mm 25.00mm 25.00mm